Medarbejdere

Medarbejdere

Herunder finder du kontaktinformation på hver af medarbejderne i Brødrene Sørensen Møbler.

JAN SØRENSEN
SALG & INDRETNINGSDESIGN AALBORG
Email: Jan@brdr-sorensen.com
BOOK ET MØDE

Direkte tlf.: + 45 98 40 20 41

MARTIN VOIGT
SALG AALBORG
Email: Martin@brdr-sorensen.com
BOOK ET MØDE
Direkte tlf.: + 45 98 40 20 43

GITTE RØNNEST
SALG - INDRETNINGSDESIGN AALBORG
Email: Gitte@brdr-sorensen.com
BOOK ET MØDE

Direkte tlf.: + 45 98 40 20 53

STEFFAN LAVESEN
SALG AALBORG
Email: Steffan@brdr-sorensen.com
BOOK ET MØDE
Direkte tlf.: + 45 98 40 20 52

METTE HOLLAND
SALG  - INDRETNINGSDESIGN AALBORG
Email: Mette@brdr-sorensen.com
BOOK ET MØDE

Direkte tlf.: + 45 98 40 20 49 

Kai-Ole Christensen
SALG AALBORG
Email: Koc@brdr-sorensen.com
BOOK ET MØDE

Direkte tlf.: + 45 98 40 20 54

ANN MADSEN
SALG RANDERS
Email: Ann@brdr-sorensen.com
BOOK ET MØDE
Direkte tlf.: + 45 86 20 10 21

DITTE SØRENSEN
SALG & INDRETNINGSDESIGN AALBORG
Email: Ditte@brdr-sorensen.com
BOOK ET MØDE

Direkte tlf.: + 45 98 40 20 53

MADS HVILLUM
ADMINISTRATION ØKONOMICHEF
Email: mads@brdr-sorensen.com
BOOK ET MØDE

Direkte tlf.: + 45 98 40 20 45

BENT MADSEN
SALG RANDERS
Email: bent@brdr-sorensen.com
BOOK ET MØDE

Direkte tlf.: + 45 86 20 10 21

KATRINE SKAANING
SALG RANDERS
Email: ks@brdr-sorensen.com
BOOK ET MØDE

Direkte tlf.: + 45 86 20 10 21

MARTIN SKIPPER
SALG RANDERS
Email: martinskipper@brdr-sorensen.com
BOOK ET MØDE

Direkte tlf.: + 45 86 20 10 21

Lene Albeck
MARKETING & WEBSHOP
Email: lene@brdr-sorensen.com
BOOK ET MØDE

Direkte tlf.: + 45 98 40 20 53

KNUD ANDERSEN
LOGISTIK
Email: knud@brdr-sorensen.com

Direkte tlf.: + 45 40 85 85 00

WILLIAM BRUUN
SALG AALBORG
Email:william@brdr-sorensen.com
BOOK ET MØDE
Direkte tlf.: +45 98 40 20 46 

Rune Nordby Clemens

LOGISTIK